Studio
Zespół

Z EXITDESIGN zmieniamy się w BAJERSOKÓŁ team. Zmieniamy się dla Was, aby jeszcze mocniej zaznaczyć autorski charakter naszej pracowni.

Kilka lat temu zrozumieliśmy, że siłą naszej pracowni jest autorskie podejście do projektowania. Wyraża się ono poprzez indywidualne podejście do każdego projektu. Wrażliwość na potrzeby naszych klientów i dbałość o każdy detal to kwintesencja naszej pracy. Nasza obecność na każdym etapie projektowym znajduje odzwierciedlenie w jakości pracy całej pracowni. Czuwamy nad każdym projektem od samego początku i jesteśmy za niego w pełni odpowiedzialni. Skoro każdy projekt ma wymiar autorski to pracownia również jest autorska – to skłoniło nas do podjęcia tej decyzji.
Pracownia to my BAJER SOKÓŁ team.

Nasz dorobek sięga 2001 roku, kiedy to założyliśmy pracownię EXITDESIGN , po skończeniu studiów na wydziale architektury wnętrz warszawskiej ASP.

Przez blisko 20 lat w pracowni EXITDESIGN powstały setki projektów. Realizacje zaowocowały dziesiątkami publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych, tj.: ARCHITEKTURA, ELLE DECO, DOM&WNĘTRZE, DOBRE WNĘTRZE czy ATTITUDE oraz DECOR.

Zdobyliśmy wiele wyróżnień i nagród w konkursach organizowanych przez zagraniczne stowarzyszenia branżowe, takich jak: SBID, IIDA, DESIGN ET AL czy PROPERTY AWARDS. Możemy pochwalić się wyróżnieniem, jakim było dołączenie EXITDESIGN do grona najlepszych pracowni wnętrzarskich w ANDREW MARTIN INTERIOR DESIGN REVIEW 14, czy B BEYOND: FABULOUS INTERIOR AND ARCHITECTURE DESIGNS oraz THE WORLD LEADING DESIGN NAMES 2020.

W 2017 roku wraz z grupą architektów z najbardziej renomowanych pracowni projektowych z Polski założyliśmy SAW – Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, a funkcję prezesa tego Stowarzyszenia objął Paweł Sokół. Jest to pierwsza tego typu profesjonalna inicjatywa istniejąca na polskim rynku. Jej celem jest walka o unormowanie branży i scalenie środowiska architektów w celu podwyższenia jakości usługi i szerzenia najlepszych praktyk na polskim rynku.

close menu facebook instagram pinterest